в корзину

close
Корзина покупок
 

Сухий корм для собак

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 35 (всего 2 сторінок)
(Средний рейтинг 5 Всего 1 оценок)

Великий вибір сухого корму для собак

Сухий корм для собаки підібрати не так просто, як може здатися на перший погляд тим, хто вирішив вперше завести собаку і практично не мають досвіду в цій справі.

Однак на сьогоднішній день такий досвід набувається досить швидко і порівняно легко. Всю необхідну інформацію можна знайти в Інтернеті, про всі нюанси правильного харчування собаки можна дізнатися у ветеринара, а також проконсультуватися у наших фахівців.

Сухий корм для собак, великий асортимент якого ми пропонуємо нашим покупцям, істотно полегшить пошук і вибір якісного продукту, який оптимально підійде вашому вихованцеві.

Для того, щоб швидше підібрати корм, який буде придатним не тільки за складом, але і сподобається вашому улюбленцю, не потрібно відразу купувати великі упаковки. Краще спочатку взяти кілька маленьких упаковок корму від різних виробників. Після цього можна купити сухий корм для собак вже у великій упаковці, що дасть можливість суттєво заощадити.

Як вибрати сухий корм для собаки

Сухий корм собакам необхідно вибирати, враховуючи породу, розміри, скільки років тварині, рекомендації ветеринара, якщо вихованець захворів.

При покупці корму, обов'язково потрібно враховувати веде ваш чотирилапий друг активний спосіб життя чи ні. Якщо щоденна активність недостатня, це призводить до появи зайвої ваги. Для того, щоб уникнути цієї проблеми, рекомендується купувати сухі корми серії Light. Вони характеризуються зниженим вмістом жирів.

Для тих тварин, які кожен день активно рухаються, беруть участь в різних змаганнях, підійдуть корми серій Active, Energy та інші.

Ряд компаній розробляють корми спеціально для конкретних порід, в яких враховуються всі їх особливості. Безумовно, власникам породистих собак краще купувати своїм вихованцям такий корм.

При виборі також обов'язково потрібно враховувати розмір вихованця. Сухий корм для собак малих порід, вага яких не перевищує 10 кілограм, складається з маленьких гранул Small Breed. Вміст білка у них підвищений, що сприяє більшій активності собаки.

Гранули Adult відрізняються універсальністю і є найбільш затребуваними і популярними, оскільки вони підходять для собак середніх розмірів вагою до 25 кілограм.

Гранули Large Breed купуються для собак вагою більше 25 кілограм. Відрізняються більшим розміром і спеціально розробленим складом, який оптимально підходить для цих порід.

Для собак вагою більше 45 кілограм передбачені гранули Maxi і Giant. До їх складу входить підвищений вміст мікроелементів для зміцнення кістяка.

Виробники поділяють корми залежно від віку собаки на три категорії:

  • сухий корм для цуценят; характеризується підвищеним вмістом білка і мікроелементів, необхідних для нормального росту. Потрібно враховувати, що у невеликих порід вік цуценят до року, а у середніх і великих – до півтора-двох років.
  • Щоб купити сухий корм для дорослих собак, потрібно звернути увагу на маркування – Adult. Склад корму збалансований за вмістом білків, жирів і вуглеводів для забезпечення повноцінного харчування.
  • Замовити сухий корм для собак у віці понад 7 років необхідно, щоб врахувати всі їх особливості, меншу рухливість, зменшити ймовірність виникнення вікових хвороб.

Для тих собак, які мають певні захворювання, виробники розробляють спеціальні дієтичні корми. Вони допомагають впорається з проблемою. Купувати їх потрібно за рекомендацією ветеринара.

Класи сухого корму для собак

Класи, на які ділиться сухий корм для собак, відрізняються за ціною і складом. Залежно від цього корми ділять на такі класи: економ, преміум, суперпреміум і холістік.

Економ клас

Найдешевші інгредієнти з яких складається лінійка кормів цього класу, дає можливість забезпечити харчування тварини за порівняно невеликі гроші. Основними складовими кормів економ класу є зернові культури: кукурудза, рис, ячмінь та інші. До складу таких кормів також в більшості випадків входить соя, що дозволяє істотно збільшити частку рослинного білка. Корми цього класу містять мінімальну кількість м'яса.

З одного боку за невеликі гроші такого сухого корму можна купити досить багато, але з іншого – собаці для насичення його потрібно більше. Крім цього, в більшості цих кормів не міститься додаткових мікроелементів і вітамінів, тому їх доводиться купувати окремо.

Преміум клас

У порівнянні з попереднім, корми преміум класу містять менше зернових. При цьому до складу входить більше м'яса, що дозволяє зменшити порцію, якою собака насититься. Також в корми преміум класу додаються ароматизатори і підсилювачі смаку.

Суперпреміум клас

Вміст м'яса в цих сухих кормах набагато більший, ніж зернових. Їх склад більш збалансований. Однак корми містять відносно велику частку злакових і порівняно невелике процентне співвідношення білків. Корми суперпреміум класу користуються найбільшою популярністю.

Холістік

Продукт, який містить м'ясо високої якості (яловичина, ягня, качка та інше) з додаванням овочів, фруктів і зернових культур. Склад мінеральних речовин і вітамінів оптимально підібраний за віком собаки. Немає ніяких барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку. Оскільки корм ситніший, то порції потрібні порівняно невеликі.

Купити сухий корм для собак в Україні за вигідними цінами

В ситуації коли на українському ринку активно працює велика кількість торгових компаній, інтернет-магазинів, які пропонують величезний асортимент сухого корму від вітчизняних і зарубіжних виробників, спостерігається зростання конкуренції. Це не тільки стимулює збільшення обсягів продажів сухого корму для собак, але й розширює можливості для покупців вибирати із запропонованих продуктів ті, ціни на які найбільш вигідні.

Наші переваги

Наш інтернет-магазин пропонує якісні сухі корми для цуценят і дорослих собак по одним з найнижчих цін на ринку України. Оформити замовлення на нашому сайті можна швидко, в будь-який зручний час, вибравши оптимальний варіант оплати і доставки.

Ми гарантуємо обробку і доставку замовлення протягом декількох робочих днів по всій території країни. Якщо виникнуть додаткові питання, зв'яжіться з нами через сайт або по телефону – відповімо, порадимо, допоможемо вибрати сухий корм для вашого вихованця.