в корзину

close
Корзина покупок
 
  Показано з 1 по 4 із 4 (всего 1 сторінок)
(Оцените статью)

Кожен відповідальний господар собаки знає, що потрібно для того, щоб домашній вихованець був здоровий і доглянутий.

Чотирилапий друг, напевно, не вимагає вже дуже великої уваги до себе і не забирає багато часу кожен день. Однак бувають ситуації, коли йому потрібно приділити трохи більше уваги, ніж зазвичай. До таких ситуацій можна віднести проблеми, які пов'язані зі здоров'ям хвостатого друга і спочатку ніяк не проявляються, але досить поширені у собак, – це зараження глистами. Статися така неприємність може де завгодно і коли завгодно. Звичайно, ймовірність зараження собаки паразитами в рази збільшується в теплу пору року. При виявленні проблеми її потрібно вирішувати негайно. Перший крок – порадитися з ветеринарним лікарем про лікування, а другий крок – купити в нашому інтернет-магазині протиглисні препарати для собак.

Продаж препаратів від глистів для собак

Якщо домашня тварина заразилася гельмінтами, лікування потрібно починати якомога раніше. Немає сенсу затягувати, оскільки з кожним днем ​​проблема буде тільки збільшуватися.

Однією з основних ознак зараження є те, що собака починає більше їсти, але при цьому не набирати масу. Також симптомами того, що в організмі собаки завелися паразити можуть бути блювота, діарея, закреп. Якщо пустити все на самоплив і не починати вирішувати проблему, то через деякий час тварина стане відмовлятися від їжі, буде мало рухатися, стане млявою.

У цьому випадку потрібно обов'язково звернутися до ветеринарного лікаря, який порекомендує відповідні ліки від глистів для собак.

Проблема може виникнути навіть у цуценят. Яйця гельмінтів можуть потрапити в їх організм від матері. Проблема вирішується за допомогою засобу від глистів для цуценят.

У більшості випадків захворювання легше попередити, ніж лікувати, навіть якщо зараження гельмінтами виявлено вчасно, не кажучи вже про більш запущені випадки. Для цього потрібно періодично проводити дегельмінтизацію.

Також слід пам'ятати, що хвора собака потенційно небезпечна для всіх, хто живе в будинку або квартирі, оскільки яйця глистів через немиті руки можуть передатися людині.

Ефективні засоби від глистів для собак в нашому інтернет-магазині

На сьогоднішній день особливих проблем з покупкою препаратів від глистів для собак, які призначив ветеринарний лікар, у господарів не виникає. Якщо потрібні ліки не вдалося знайти в звичайній аптеці для домашніх вихованців, то наш інтернет-магазин завжди прийде вам на допомогу. Адже ми пропонуємо великий асортимент ліків від провідних виробників, з якими співпрацюємо напряму. Тому в якості і ефективності купленого у нас препарату можете бути впевнені.

Також важливим є питання ціни товару, що продається. Ми розуміємо, що для вас – наших покупців – це визначальний фактор, тому ми робимо все, щоб зберегти баланс інтересів і пропонуємо товар за оптимальними цінами, які нижчі, ніж у конкурентів.

Як позбавлятися від глистів у собак

Досвідчені господарі знають, що краще проводити періодичну профілактику, попереджаючи зараження собаки гельмінтами. Процес лікування може бути більш тривалим, оскільки глисти встигають відкласти яйця. Тому, наприклад, таблетки від глистів для собак доводиться давати кілька разів, щоб повністю очистити організм тварини від паразитів. Важливо дотримуватися точного дозування препарату, яке рекомендує виробник.

Дегельмінтизацію потрібно проводити, враховуючи вік домашнього вихованця:

 • на 3-й і 5-й тижнях життя;
 • до 6-ти місяців – раз на місяць;
 • старше півроку – один раз на три місяці.

Види препаратів для боротьби з глистами у собак і цуценят

Для того, щоб у хазяїна собаки не виникало проблем при згодовуванні їй ліків, виробники поставляють на ринок препарати різних видів, такі як:

 • таблетки від глистів собаці;
 • суспензія;
 • гель;
 • цукрові кубики;
 • краплі;
 • порошок.

Не ризикуйте здоров'ям своїх вихованців, піклуйтеся про них, проводьте своєчасну дегельмінтизацію. Замовляйте препарати в нашому інтернет-магазині. Зі свого боку ми гарантуємо їх результативність. До будь-якого регіону країни замовлення доставляється логістичною компанією протягом декількох днів.