в корзину

close
Корзина покупок
 

Аксесуари для собак

  Показано з 1 по 24 із 24 (всего 1 сторінок)
(Оцените статью)

Кожен, у кого живе собака, неодноразово переконувався в тому, що без якісних аксесуарів ніяк не обійтися. Швидше за все, ті, хто порівняно недавно завів собаку, на перших порах вважають, що цілком можуть обійтися підручними засобами, але через деякий час переконуються, що це зовсім не так.

На сьогоднішній день будь-яких труднощів, щоб купити аксесуари для собак в Україні, не існує. Однак, на жаль, практика показує, що ринок наповнений великою кількістю продукції низької якості. Тому потрібно бути дуже уважним, щоб не заплатити гроші за низькопробний товар.

Для того, щоб повністю бути впевненим в тому, що якість продукції відповідає вашим очікуванням і вимогам, пропонуємо купити аксесуари для собак у нашому інтернет-магазині. Ми суворо стежимо за тим, щоб всі пропоновані нашим покупцям товари були високої якості, співпрацюємо тільки з надійними виробниками і постачальниками.

Великий вибір аксесуарів для собак

Для того, щоб кожен покупець знайшов у нашому інтернет-магазині саме той аксесуар, який оптимально підходить домашньому вихованцю, ми системно працюємо над збільшенням асортименту.

Собака в квартирі повинна мати свій куточок, де вона може посидіти, полежати і поспати. Для того, щоб якнайкраще облаштувати місце для відпочинку вашого хвостатого друга, потрібно купити спеціальний лежак або будиночок. Їх придбання буде оптимальним варіантом не тільки для собаки, яка може полежати і на простому килимку, але для збереження стін і меблів, які вихованець може випадково забруднити і подряпати. Щоб уникнути цього, лежаки мають захисні бортики.

Щоб правильно підібрати габарити лежака, потрібно до розмірів собаки додати ще 30-40 см, тоді вона на ньому спокійно поміститься.

Також одні з найнеобхідніших речей, які потрібні, в першу чергу, вашому домашньому вихованцеві – миска для корму та поїлка. Ми пропонуємо вам купити ці аксесуари для собак різних кольорів і форм, з урахуванням розмірів домашньої тварини. Обов'язково враховується, що коли собака їсть, миску потрібно розмістити так, щоб вона перебувала на рівні грудей, для уникнення деформації скелета тварини. Якщо так не робити, то з часом це може призвести до різних негативних наслідків для здоров'я хвостатого друга.

Якщо ви живете в міській квартирі, то, звичайно, для вигулу собаки потрібні такі аксесуари як нашийник і повідець. У переважній більшості випадків в міських умовах без них ніяк не обійтися. Це, в першу чергу, потрібно для безпеки оточуючих, також і для собаки, яка, якщо не на повідку, може в будь-який момент вибігти на проїжджу частину з інтенсивним автомобільним рухом. Імовірність нещасного випадку дуже висока.

Тому, щоб допомогти уникнути таких неприємностей і нещасних випадків, ми здійснюємо продаж і цих аксесуарів для собак. Великий асортимент нашийників і повідків високої якості, який представлений на нашому сайті, істотно полегшить вибір, щоб ваш чотирилапий друг під час прогулянок був у безпеці і ви не переживали, що він може нашкодити оточуючим.

Для тих, хто хоче прикрасити нашийник, може підібрати різноманітні прикраси. Найчастіше такі аксесуари купують для маленьких собак, хоча розмір і порода собаки в цьому випадку ролі не грають.

Купити аксесуари для собак за вигідними цінами

Бажанням кожного покупця є не тільки мати можливість великого вибору якісної продукції, але і щоб аксесуари для собак були за прийнятними цінами.

З огляду на ці головні визначальні обставини, ми цілеспрямовано працюємо з повною упевненістю, що ви оціните результати нашої праці.

Одним із популярних і потрібних аксесуарів для маленьких і великих собак, є медальйони-адресники. Вони бувають різних розмірів, видів і форм. Адресники прикріплюються на нашийник, щоб у разі, якщо собака загубиться, хто знайде її, міг прочитати написану на медальйоні адресу або телефон і зв'язатися з господарем собаки.

Багато господарів собак, коли їдуть у відпустку, вважають за краще, щоб їх хвостаті друзі подорожували разом із ними. Для цього ми пропонуємо різноманітні пристосування, які зроблять подорож приємною і безпроблемною для вас і вашого вихованця. До них відносяться:

 • сумки-переноски;
 • намордники;
 • клітки;
 • ремені безпеки для собак в автомобілі;
 • захисні підстилки в багажнику;
 • накидки для сидіння та інше.

Все що потрібно для собак в нашому інтернет-магазині

Всі ми неодноразово переконувалися, що коли потрібно купити відразу цілий набір товарів, то хочеться, щоб все або більшість з них можна було знайти в одному місці. Наш інтернет-магазин саме те місце, де ви завжди можете швидко знайти і купити все, що потрібно для вашого чотирилапого друга, починаючи від корму і аксесуарів для цуценят, і закінчуючи засобами гігієни і ліками для дорослих собак.

Наші переваги

В умовах конкуренції на ринку, коли легко можна порівняти якість пропонованого товару, рівень цін і обслуговування, важливими стають переваги, які виділяють і роблять особливим для покупців наш інтернет-магазин. Головними нашими перевагами є:

 • злагоджена, оперативна командна робота;
 • індивідуальний підхід до кожного покупця;
 • ціни нижчі, ніж у конкурентів;
 • не боїмося визнавати свої помилки;
 • завжди враховуємо ваші побажання.

Заходьте до нас, і переконайтеся в цьому самі.