в корзину

close
Корзина покупок
 

Стимулятори для бджіл

  Показано з 1 по 4 із 4 (всего 1 сторінок)
(Оцените статью)

Кожен бджоляр зацікавлений не тільки в тому, щоб продуктивність бджолиних сімей була стабільною, але й в її підвищенні. Від цього в кінцевому рахунку залежить успішність господарювання і прибуток.

Для збільшення кількості зібраного меду серед інших важливих умов обов'язково потрібно використовувати стимулюючі підкормки для бджіл. Перш за все їх застосовують у разі, коли комахам не вистачає необхідних для нормальної життєдіяльності поживних речовин, макро- та мікроелементів. Це дає можливість істотно поліпшити стан бджолиної сім'ї. Українські фермери на практиці переконуються, що ці препарати мають позитивний вплив на загальний стан корисних комах. Бджолосім'ї, яким купують стимулятори для бджіл, більш стійкі до несприятливих погодних умов.

Препарати виготовляються в різних формуляціях, таких як:

 • паста;
 • краплі;
 • сироп;
 • спрей;
 • порошок;
 • розчинні таблетки.

Великий асортимент стимуляторів для бджіл і можливість купити їх в Україні незалежно від регіону проживання пропонує наша торгова компанія.

Вплив стимуляторів на організм бджіл

Клітини всіх живих організмів складаються, в тому числі з різних мінеральних речовин. Ці макро- та мікроелементи беруть безпосередню участь в обмінних процесах життєдіяльності. Якщо виникають несприятливі умови, при яких комахи не можуть отримати достатньої кількості необхідних речовин, це призводить до порушення фізіологічних процесів, комахи стають млявими, малорухомими, зростає ймовірність зменшення чисельності бджолиної сім'ї.

Своєчасне виявлення проблеми та застосування стимулюючих підгодівель для бджіл дають можливість уникнути такої ситуації. Ці ефективні препарати позитивно діють на організм комах, а саме:

 • активізуються роїння і яйцекладка, збільшення становить до 30 відсотків;
 • репродуктивні функції бджоломаток істотно поліпшуються;
 • збільшується потреба в кормі для личинок;
 • підвищується ступінь розвитку жирового тіла;
 • значно зростає число медоносних бджіл;
 • зміцнюється імунітет.

Практика показує, що підгодовування бджолосімей збільшує загальну кількість меду в середньому на 20 – 25%. Цей факт є переконливим аргументом, щоб купити підкормку для бджіл. Екологічно чисті та безпечні препарати замінюють пилок під час інтенсивного збільшення бджолосімей.

Особливості застосування препаратів

Після закінчення зимівлі ранньою весною бджолам не вистачає мінеральних речовин, в цей період потрібно робити підгодівлю. Також комах підгодовують восени після завершення взятку, щоб забезпечити успішну зимівлю і посилити ослаблені бджолосім'ї.

Перед застосуванням препарату потрібно ознайомитися з інструкцією і дозуванням. Для підгодівлі роблять канді, в яку домішують стимулятор, або готують сироп, додаючи в нього препарат, і розливають по годівницях. Простота застосування, безпека та результативність препаратів є перевагами, які сприяють зростанню їх популярності серед бджолярів.

Купити стимулятори для бджіл

Підібрати препарат, який би найкращим чином підходив для підгодівлі бджолосімей на вашій пасіці, не складе особливих труднощів, якщо скористаєтеся послугами нашого інтернет-магазину.

Зручний в користуванні інтерфейс сайту сприяє швидшому пошуку потрібного препарату. Великий і різноманітний асортимент дозволяє вибрати стимулятори для бджіл і купити їх, де б ви не жили в Україні.

Оформлення замовлення займає декілька хвилин. Для зручності пропонуємо різні варіанти оплати, з яких вибирайте найбільш підходящий. Надійна логістична компанія робить оперативну доставку до будь-якої точки країни.

Якщо виникнуть питання, нам можна написати або зателефонувати, ми обов'язково відповімо.