в корзину

close
Корзина покупок
 

Принади для бджіл

    Показано з 1 по 2 із 2 (всего 1 сторінок)
(Оцените статью)

Якщо ви плануєте поступово збільшувати кількість вуликів у вашому господарстві, то кращим рішенням буде купити приманку для бджіл. З її допомогою жоден рій, який утворився в вуликах на вашій пасіці стане основою для формування нової бджолиної сім'ї, таким чином збільшуючи кількість зібраного меду і вашу прибуток.

Бджолині рої, як правило, формуються протягом травня – червня. У цей період потрібно бути особливо уважним і підготуватися до вильоту корисних комах з вулика. Для того, щоб без проблем зловити рій, потрібні спеціальні пастки. Їх можна купити або зробити самому. Крім цього, використовуються приманки для бджолиних роїв, які ви можете замовити в нашому інтернет-магазині Zoo Agro-Trade.

Для чого потрібна приманка

Приманка для лову бджіл потрібна для того, щоб заманити комах, які починають роїтися, в приготовлену пастку. Таким чином, бджолиний рій, який покидає старий вулик, залишиться під контролем на пасіці і буде поміщений в новий, де згодом сформується повноцінна здорова бджолосім'я.

Рій утворюється природним чином у великій бджолосім'ї. Перед його вильотом зі старого вулика спочатку підшукати найкраще місце вилітають бджоли-розвідники. Виліт рою є природним способом утворення нових бджолиних сімей.

Приманки для роїв розставляються з тим розрахунком, щоб бджоли-розвідники, яких приваблює їх специфічний запах, повернулися у вулик і направили в нього бджіл в приготовлену пастку.

За кілька тижнів до початку роїння бджолосім'ї розвідники вже починають підшукувати відповідне місце. Комахи можуть навіть ночувати місці, яке привернуло їхню. Тому, якщо ви використовували приманку для рою бджіл, і оглядаючи пастку, помічаєте, що число комах-розвідників починає поступово збільшуватися, то це вказує на велику ймовірність того, що рій до неї перебереться.

Особливості приманювання бджолиного рою

Найпоширенішими способами, які застосовуються для того, щоб заманити бджолиний рій, є:

  • використання пастки;
  • застосування вулика як пастки.

При використанні пастки після затримання рою, бджіл потрібно переселити в новий вулик. Для переселення треба вибрати день, коли погода сонячна і безвітряна, в таких умовах комахи спокійні і неагресивні. Перед тим, як пересадити рій у вулик, його уважно оглядають, щоб переконатися в наявності матки. Потім бджіл акуратно струшують з пастки в вулик і закривають. Для того, щоб корисні комахи залишилися в вулику, рекомендується через кілька днів зробити повторне нанесення деяких приманок.

Ефективність використання приманок для бджіл

Практика показує, що інші способи, при яких не використовуються сучасні препарати, не дають бажаних результатів. Використання приманок в рази підвищує ймовірність вдалого залучення бджіл в приготовлену пастку.

На сьогоднішній день найкращими приманками для лову рою вважаються спеціальні препарати, дія яких заснована на використанні інстинкту розмноження. До складу сучасних і повністю безпечних для комах приманок входять феромони матки. Ці речовини приваблюють бджіл-розвідниць, які шукають підходяще місце для нової бджолосім'ї. Рекомендована кількість препарату наноситься на пастку, яка розміщується в місцях їх найбільшого скупчення або поруч з повітряними шляхами, які вдалося виявити.

Як правило, використання приманки дає можливість протягом декількох днів залучити рій в пастку і переселити в новий вулик.

Купити приманку для бджіл

У нашому інтернет-магазині Zoo Agro-Trade в будь-який зручний для вас час замовляйте і купуйте високоякісні препарати від надійних виробників, в тому числі приманки для бджіл по одним з найбільш низьких цін.

Інтерфейс сайту розроблений так, щоб вам було максимально зручно і швидко знаходити все що потрібно. Оформлення замовлення не займе багато часу. Оперативну доставку по країні здійснює відома логістична компанія. Виникнуть питання – пишіть, телефонуйте, ми обов'язково відповімо.