в корзину

close
Корзина покупок
 

Ліки від аскосферозу

    Показано з 1 по 6 із 6 (всего 1 сторінок)
(Оцените статью)

Бджоли часто піддаються негативному впливу грибкових інфекцій, які завдають чимало клопоту працівникам на пасіці. Щоб ефективно вирішувати проблему, потрібні ліки проти грибкових захворювань бджіл, в тому числі аскосферозу. Якщо хворобу вчасно не виявити, то це може призвести до тяжких наслідків, які в кінцевому рахунку вплинуть на кількість зібраного бджолами меду і успішність господарювання.

Скориставшись послугами нашого інтернет-магазину Zoo Agro-Trade, ви отримуєте можливість вибрати і замовити якісні препарати для лікування аскосферозу бджіл.

Фактори, які сприяють розвитку захворювання

Організм корисних комах найбільш вразливий до дії інфекцій в тому випадку, якщо їх імунна система значно ослаблена. Найбільш несприятливий період для бджіл з цієї точки зору – початок весни, коли дорослі бджоли зайняті вирощуванням нового покоління. Особливо мало сил залишається у бджіл, якщо зимівля була важкою. Ситуацію може погіршити погода, яка навесні часто буває нестійкою і мінливою ​​зі значними добовими коливаннями температури. Також причинами захворювання можуть бути:

  • підвищений рівень вологості;
  • недостатній обмін повітря;
  • використання неякісних утеплювачів.

Інфекція поширюється через корм, хворих і загиблих личинок, погано очищений інвентар. Переносниками можуть бути дорослі бджоли, які заразилися при запиленні квітів оброблених препаратами.

У будь-якому випадку, з цим небезпечним захворюванням можна впоратися, якщо правильно використовувати ліки проти грибка бджіл.

Етапи розвитку хвороби

Фахівці виділяють три стадії розвитку аскосферозу, а саме:

  • прихована;
  • легка;
  • гостра.

У першому випадку кількість заражених личинок мінімальна і не перевищує декількох не весь вулик. Бджолина сім'я, яка має сильний імунітет, легко справляється з проблемою. Заражені лялечки бджоли-робітниці виносять з вулика, таким чином захищаючи сім’ю від подальшого поширення грибкової інфекції.

Якщо втрати розплоду складають від 10 до 30 личинок, то це вже більш серйозний випадок, який нелегко помітити. Для цього потрібно регулярно уважно оглядати вулик. При своєчасному виявленні легкої форми захворювання впоратися з ним досить просто, застосувавши препарати для лікування бджіл від аскосферозу.

При гострій стадії перебігу хвороби може загинути до 30 відсотків розплоду, що істотно послабить бджолину сім’ю і зменшить кількість зібраного меду.

Симптоми захворювання

Для того, щоб вчасно виявити інфекцію в вулику, потрібно знати основні симптоми аскосферозу. Якщо при огляді виявляється, що відкритий приплід загинув, а на дні вулика і на землі є засохлі лялечки в вигляді маленьких вапняних мумій, то це симптом того, що бджолина сім'я знаходиться під загрозою поширення грибкової інфекції.

Для того, щоб визначити ураження запечатаних личинок, потрібно обережно потрясти рамку. Якщо при цьому буде чутно легке постукування, то це означає наявність проблеми. Звук спричиняют засохлі личинки, які випадають при надрізі стільників. Також ще однією ознакою захворювання є білуватий наліт на стільниках.

Купити ліки від аскосферозу

Проблему, пов'язану з хворобою, можна вирішити, якщо скористатися послугами нашого інтернет-магазину Zoo Agro-Trade і купити ліки проти грибка бджіл. При цьому ви істотно економите свої гроші, адже ціни у нас нижчі за середньоринкові.

Оформлене замовлення швидко обробляється нашими співробітниками. Логістична компанія робить оперативну доставку до будь-якої точки країни.

Зв'язатися з нами можна через сайт або телефоном.