в корзину

close
Корзина покупок
 

Вітаміни для кішок

  Показано з 1 по 7 із 7 (всего 1 сторінок)
(Средний рейтинг 5 Всего 1 оценок)

Для тих, у кого вдома живе кіт або кішка, ці дивовижні пухнасті створіння дуже скоро стають своєрідними друзями. Веселі ігри та спостереження за маленьким звірятком покращують настрій, допомагають забути про труднощі і проблеми. Звичайно, за домашніми тваринами потрібен ретельний догляд, а також турбота про їх здоров'я. Уважний господар відразу помітить будь-які проблеми. Якщо чотирилапий друг спить довше ніж зазвичай, відмовляється гратися, шерсть стала тьмяною і більш жорсткою, – це вірні ознаки проблем зі здоров'ям. Саме час проконсультуватися з ветеринарним лікарем на рахунок вітамінів, які сприяють нормальному функціонуванню організму тварини. Відповідальні господарі купують комплексні вітаміни для кішок, маленьких кошенят і великих котів поряд із якісними кормами.

Великий асортимент вітамінів для кішок

Вітаміни для котів доцільно купувати з метою профілактики, а також для застосування з лікувальною метою. На жаль, серед тих, у кого є домашня тварина, поширена думка, що купувати вітаміни для кішок потрібно лише в тому випадку, якщо вже виникла проблема, і її потрібно терміново вирішувати. Однак такий підхід неправильний. Вітамінні препарати лікарі-ветеринари рекомендують періодично давати здоровим тваринам. Наприклад, це доцільно робити навесні або коли кішка чекає кошенят, також після окоту для підтримки її організму під час вигодовування малюків. Великий асортимент препаратів дозволяє підібрати їх для вихованців різного віку.

Вітаміни для кошеняти підтримують організм малюка в перші місяці життя, а старим котам вони потрібні, щоб зміцнити суглоби, поліпшити зір, стан шерсті тощо.

Також можна купити універсальні вітамінні комплекси для загального зміцнення організму домашньої тварини, в тому числі імунної системи, щоб істотно підвищити опірність до різних інфекційних хвороб, а також паразитів.

Купити вітаміни для кішок в нашому інтернет-магазині

Для того, щоб задовольнити запити наших покупців, ми працюємо над поповненням асортименту новими препаратами, які містять такі важливі вітаміни:

 • вітамін С для підвищення імунітету;
 • вітамін D разом з кальцієм зміцнює кістки та зуби;
 • вітамін Е дають вагітним кішкам;
 • група вітамінів А потрібна кошенятам для нормального росту, а також для покращення зору;
 • група вітамінів В підтримує нормальний обмін речовин, запобігає захворюванням шкіри.

Препарати випускаються в різних формах, а саме:

 • ін'єкції; як правило їх призначає лікар-ветеринар;
 • таблетки; додаються в сухий корм;
 • краплі; зручно використовувати, якщо тварина відмовляється від їжі;
 • паста; наноситься на лапку і кішка її злиже.

Вітаміни для кішок за вигідними цінами

Одне з головних завдань нашої команди – забезпечити великий вибір якісних товарів для домашніх вихованців, в тому числі і вітамінів для кішок, ціни на які не викликатимуть негативних емоцій. Ми наполегливо працюємо над тим, щоб враховувати баланс інтересів усіх зацікавлених сторін. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на успіх і позитивні відгуки покупців.