в корзину

close
Корзина покупок
 

Сухий корм для кішок

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 41 (всего 2 сторінок)
(Средний рейтинг 5 Всего 1 оценок)

Коли в будинку з'являється миле і беззахисне кошеня, перш за все, господар повинен вирішити яким харчуванням його забезпечити. При цьому воно повинно бути таким, щоб у вихованця через деякий час не виникли проблеми зі здоров'ям. Кожен, у кого живе кіт або кішка, хоче, щоб ця дивовижна, граціозна істота була грайливою і бадьорою, тому якість і повноцінність харчування виходить на перший план.

Практика показує, що більшість господарів домашніх тварин настільки зайняті на роботі і повсякденними справами, що не можуть приділяти багато часу на готування спеціальної їжі для свого кота або кішки, як це роблять ті, хто професійно займається розведенням кішок різних порід. Також потрібно врахувати, що їжа, яку ми готуємо для себе, в більшості випадків не підходить для домашньої тварини, оскільки у неї можуть виникнути проблеми з травною системою. Тому, в першу чергу, потрібно подбати про правильне, збалансоване харчування, оптимальне рішення – купити сухий котячий корм. Тоді можна уникнути багатьох проблем, а домашній вихованець щедро обдарує вас своєю позитивною природною енергетикою, заради якої переважна більшість і вирішує завести кота чи кішку.

Великий вибір сухого корму для кішок

Український ринок заповнений великою кількістю різноманітних товарів для домашніх тварин, в тому числі сухим кормом кішкам. Виробники регулярно постачають свою продукцію, якої так багато, що потрібен час і зусилля, щоб у всьому добре розібратися. З одного боку, величезний асортимент збільшує можливість вибору, а з іншого – його досить важко зробити, щоб не припуститися помилки, в першу чергу тим, у кого недавно з'явився чотирилапий друг.

При бажанні з часом, поступово можна такий досвід набути. Нестачі інформації в Інтернеті немає. Рекомендується використовувати кілька перевірених і надійних джерел інформації, щоб уникнути помилок і неточностей. Якщо після прочитання відповідних статей ще залишаються питання, які потрібно уточнити, найкраще проконсультуватися у ветеринарного лікаря або запитати наших співробітників.

Як вибрати сухий корм для кішок

У кожної тварини свої смаки в їжі, тому не потрібно відразу купувати велику упаковку сухого корму для кішки. На перших порах оптимальним рішенням буде вибрати кілька маленьких порцій корму від різних виробників, щоб побачити який з них найбільше сподобається вашому чотирилапому другові.

Для того, щоб не нашкодити здоров'ю вихованця, в першу чергу, треба звертати увагу на те, які інгредієнти входять до складу корму, а також їх співвідношення. Особливо важливо це при виборі сухого корму для кошенят. Адже ще незміцнілий організм малюка дуже вразливий. Також важливо, щоб дотримувалися норми вмісту консервантів і підсилювачів смаку. На жаль, недобросовісні виробники часто зловживають цими речовинами, які можуть спровокувати різні проблеми зі здоров'ям домашніх тварин. Продукт дешевший, що підвищує його доступність і конкурентоспроможність, але при цьому сухі корми для котів в повному обсязі відповідають фізіологічним потребам тварин. Якщо давати їх тривалий час, то ймовірність виникнення проблем зростає на порядок, і без допомоги ветеринара вже не обійтися. На жаль, через таких виробників багато впевнені в тому, що сухі корми за визначенням не можуть бути корисні. Однак компанії, чия продукція представлена ​​на нашому сайті, виконують всі вимоги. Тому, в нашому інтернет-магазині ви маєте можливість купити сухий корм для котів, і бути впевненими в тому, що він відповідає всім критеріям залежно від того, до якого класу належить.

Класи кормів

Для того, щоб покупцям було легше вибрати сухий корм для свого пухнастого друга, його поділяють на кілька класів, які відрізняються інгредієнтами, що входять до їх складу і процентним співвідношенням між ними. Від цього також залежить ціна, тому кожен може вибрати продукт, орієнтуючись на свій бюджет. Слід зазначити, що, якщо корм дешевий, то це не означає низьку якість продукту, просто до його складу входить менше дорогих інгредієнтів, що дозволяє знизити ціну.

Економ клас

До цієї групи належать найдешевші корми. Незважаючи на те, що при виробництві використовуються м'ясні інгредієнти першого і другого сорту, до їх складу практично повністю входить комплекс основних вітамінів і мінералів, який потрібен для організму кота або кішки. Для приготування таких кормів використовують наступні інгредієнти: соя, кісткова та м'ясна борошно, субпродукти, різні харчові добавки. Оскільки калорійність таких кормів досить низька, то і порції повинні бути відповідні.

Преміум клас

Оскільки до складу кормів цієї групи входить м'ясо високої якості і в більшому процентному співвідношенні, то і ціна кормів вища. Крім м'яса інгредієнтами є злаки (найчастіше кукурудза) і субпродукти. Лимонна кислота використовується як консервант. З огляду на відносно невисоку ціну і кращу якість інгредієнтів, більшість власників домашніх тварин вважають за краще купити сухий корм своїм котам або кішкам саме цього класу, з огляду на оптимальне співвідношення ціни і якості.

Суперпреміум клас

Для виготовлення кормів використовують м'ясо і злаки вищої якості, з додаванням жирних кислот Омега-3 і Омега-6, які покращують смакові властивості продукту, зміцнюють організм, покращують стан шерсті, підвищують засвоюваність, відповідно і порції повинні бути менші. У кормах цього класу міститься необхідна для організму тварини кількість вітамінів і мікроелементів. Штучні фарбники не входять до їх складу. Вітамін Е використовується як консервант. Отже, ціна таких кормів набагато вища, ніж класів економ і преміум.

Виробники постачають на ринок спеціальні корми для кошенят, молодих, дорослих і літніх котів і кішок. Адже потреби організму вихованця в корисних речовинах на різних етапах життя відрізняються. Крім цього, виробники все більше розробляють сухі корми, які враховують особливості тієї чи іншої породи.

Купити сухий корм для кішок в Україні

Сьогодні у господарів домашніх тварин не виникає проблем з покупкою спеціалізованих товарів, в тому числі і для кішок. Вітчизняні та зарубіжні виробники поставляють на ринок свою продукцію, з якої ми вибираємо найкращу, щоб у вас була можливість купити в нашому інтернет-магазині сухий корм для кішок, за оптимальною ціною.

Наші переваги

Зростаюча конкуренція серед торгових компаній, які займаються реалізацією товарів для домашніх вихованців, стимулює підвищувати рівень обслуговування та якість пропонованої продукції.

Заходьте до нас на сайт в будь-який зручний для вас час і вибирайте з величезного асортименту потрібний продукт. Зі свого боку ми гарантуємо оперативну обробку замовлення, а логістична компанія доставить його вам до будь-якої точки країни протягом кількох робочих днів.

Якщо виникнуть питання або треба щось уточнити, з нами легко зв'язатися через сайт чи телефоном.