в корзину

close
Корзина покупок
 

Ветеринарні препарати для птахів

  Показано з 1 по 2 із 2 (всего 1 сторінок)
(Средний рейтинг 5 Всего 1 оценок)

Птахівництво в нашій країні активно розвивається, стає однією з провідних галузей сільськогосподарського сектора економіки. Серед умов і факторів, які потрібні для успішного господарювання, здоров'я поголів'я птахів виходить на перший план. Разом із забезпеченням оптимальних умов вирощування і збалансованих кормів необхідно подбати про якісні ветпрепарати для птахівництва.

Великий асортимент ветпрепаратів для птахів

Хвороби птахів діляться на декілька груп, а саме:

 • незаразні; гіповітаміноз, закупорка зоба, клоацит, гастроентерит, диспепсія;
 • паразитарні; зараження глистами, нашкірними паразитами;
 • інфекційні; віспа, колібактеріоз, кокцидіоз, ньюкаслська хвороба.

Ефективний захист від захворювань, які загрожують поголів'ю навіть в разі дотримання всіх норм і правил утримання, може бути реалізований за допомогою якісних ліків для птахів від вітчизняних і зарубіжних виробників.

Дуже важливо правильно використовувати препарати як для профілактики, так і для лікування. Це дасть можливість поліпшити стан здоров'я і підвищити продуктивність птахів.

Ми пропонуємо на вибір великий асортимент препаратів для лікування птахів, які в залежності від фармакологічних особливостей діляться на такі групи:

 • вакцини;
 • антибіотики;
 • антисептики;
 • імуномодулятори;
 • інсектициди;
 • протизапальні;
 • протипаразитарні;
 • вітамінно-мінеральні добавки.

Для того, щоб вчасно виявити ознаки захворювання, потрібно проводити постійний моніторинг стану та поведінки птахів. У разі виявлення будь-яких негативних змін потрібно негайно звернутися за допомогою до ветеринарного лікаря, який діагностує хворобу і призначить відповідні ветеринарні препарати для курей, бройлерів, качок, індиків.

Купити ветеринарні препарати для птахів в нашому інтернет-магазині

На сьогоднішній день кожен покупець має можливість вибирати де і за якими цінами придбати той чи інший товар. Багато фермерів купують препарати для лікування птахів в традиційних ветеринарних аптеках або магазинах. Останнім часом інтенсивно розвивається онлайн-торгівля. Число підприємців, які оцінили її переваги неухильно збільшується.

У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент ветпрепаратів. Ми систематично працюємо над його розширенням і поповненням, щоб задовольнити запити покупців.

Ліки для птахів за вигідними цінами

Вирощування і догляд за птахами – складний і трудомісткий процес, який також включає турботу про їхнє здоров'я. Тільки в цьому випадку можна отримати гарний прибуток.

Ми пропонуємо ветпрепарати для птахів за низькими цінами. Для оформлення замовлення не потрібно витрачати багато часу. Вибирайте зручну форму оплати. Доставку по країні робить логістична компанія протягом кількох днів. Для зв'язку з нами можна використовувати чат на сайті або зателефонувати.