в корзину

close
Корзина покупок
 
Лидеры продаж

Інтернет магазин Зоотоварів

Щоб турбота про вашого домашнього вихованця приносила тільки приємні клопоти і при цьому не було ніяких екстремальних ситуацій, пропонуємо скористатися послугами нашого інтернет-магазину Zoo Agro-Trade.

Великий асортимент якісних зоотоварів підібраний таким чином, щоб ви легко і швидко могли знайти практично все що потрібно. Ми систематично працюємо над поповненням каталогу товарів по всіх позиціях. Інтерфейс сайту розроблений так, щоб вам було максимально зручно ним користуватися.

Безперечною перевагою зоомагазину, який працює в Інтернеті, є його доступність 24/7. Не потрібно витрачати багато часу на поїздки по традиційним торговельним точкам, які завідомо програють у розмаїтті пропонованого асортименту. Господарі домашніх тварин не з чуток знають, що часом доводиться обійти багато магазинів, щоб знайти відповідний товар високої якості від надійного виробника.

Для тих, хто користується нашими послугами таких проблем не може виникнути в принципі. Наша торгова компанія безпосередньо співпрацює з відомими українськими та зарубіжними виробниками, авторитету яких довіряють мільйони любителів домашніх тварин.

Ми цілеспрямовано і системно працюємо над тим, щоб ви мали можливість купити зоотовари високої якості за збалансованим цінами, які б не викликали у вас неприємні емоції. З іншого боку, практика показує, що покупка якісного товару, ціна якого трохи вища, в кінцевому рахунку набагато вигідніша. У нас можна підібрати зоотовари для ваших вихованців з різних цінових категорій.

Повноцінне харчування для вашої собаки або кота, яке містить всі необхідні мінеральні речовини, можна замовити у відповідних розділах, вибравши сухий корм або консерви від різних виробників.

Для профілактики захворювань ваших вихованців відмінно підійдуть вітамінні добавки, які ви можете замовити в нашому інтернет-магазині Zoo Agro-Trade. Також на сайті є розділи з ефективними ветеринарними препаратами, які допоможуть в лікуванні собак, кішок, великої рогатої худоби, свиней, птахів та бджіл.

У своїй роботі наша команда керується простими ефективними принципами, які допомагають досягати поставлених цілей, а саме:

  • Відповідальність.
  • Оперативність і пунктуальність.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Акуратність в роботі та увага до деталей.

 

Багато що вже зроблено, але ще більше належить зробити. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому, а розвиватися і вдосконалюватися. Серед цілей, які ми будемо реалізовувати найближчим часом:

  • збільшення списку виробників, з якими будемо розвивати співпрацю;
  • розширення пропонованого асортименту зоотоварів;
  • додаткові опції для вашої зручності та можливості заощадити.

 

Якщо у вас виникнуть питання або потрібно буде щось уточнити, з нами легко зв'язатися через сайт або телефоном. Ми обов'язково відповімо.

Команда нашого інтернет-магазину Zoo Agro-Trade завжди готова допомогти вам вибрати якісні зоотовари для ваших вихованців.